A1 - C1

Gramatyka. ¡No hay problema! Hiszpański

Course level: 

Basic, Intermediate, Advanced

Course level: 

Basic, Intermediate, Advanced


Available platforms:

Platforms

Total pages: 

5404

Author:

prof. dr hab. Barbara Stawicka-Pirecka, Iván Medel López, Żaneta Mionskowska

Language of instruction:

Spanish, Polish

Komplet ćwiczeń do gramatyki hiszpańskiej wraz z podręcznikiem jest już dostępny w katalogu SuperMemo! Zestaw Gramatyka. ¡No hay problema! Hiszpański, obejmujący podręcznik w formie elektronicznej i dwa kursy multimedialne do nauki gramatyki hiszpańskiej zawiera praktyczne komentarze i ponad 5100 ćwiczeń gramatycznych. Dzięki przystępnym objaśnieniom i licznym przykładom wkrótce zaczniesz mówić po hiszpańsku nie tylko płynnie, ale także z najwyższą starannością i poprawnością gramatyczną!

Twoje wysiłki wspiera uznana na całym świecie metoda SuperMemo, która systematyzuje Twój plan nauki i sprawia, że uczysz się dokładnie tego, co w danym momencie jest dla Ciebie najważniejsze. SuperMemo analizuje Twoje postępy w nauce i wyznacza Ci odpowiednie na dany moment powtórki wcześniej przerobionego materiału. Dzięki temu uczysz się wielokrotnie szybciej niż tradycyjnymi metodami i trwale zapamiętujesz zasady gramatyczne, a Twój hiszpański staje się coraz płynniejszy.

Gramatyka. ¡No hay problema! Hiszpański (poziom podstawowy A1-A2, średni B1 i zaawansowany B2-C1) zawiera dwa kursy multimedialne: Gramatyka hiszpańska. ¡No hay problema! oraz Gramática española. Naukę polecamy rozpocząć od kursu Gramatyka hiszpańska. ¡No hay problema!, z którego można uczyć się w kolejności według tematów gramatycznych przygotowanych w produkcie lub wybierając poszczególne działy, które aktualnie nas interesują. Nauka polega na zapoznawaniu się z materiałem prezentacyjnym do każdego zagadnienia, w którym omawiane są jego najważniejsze aspekty, na przykład formy odmiany, typowe zastosowanie oraz zdania pokazujące użycie danej struktury w kontekście. Po komentarzu następuje seria ćwiczeń do rozwiązania w oparciu o wcześniejsze wprowadzenie teoretyczne.

Naukę można uzupełnić poprzez pracę z drugim kursem, Gramática española, który jest zestawem dodatkowych ćwiczeń. Zadania w tym kursie podzielone są na 10 poziomów zaawansowania – od najprostszych (Nivel A1) do najbardziej złożonych (Nivel C1). Zwłaszcza osoby początkujące zachęcamy do nauki zgodnie z kolejnością przygotowaną w kursie, choć również w tym kursie to użytkownik może swobodnie wybrać dowolne miejsce, od którego chce rozpocząć. W obu kursach podczas rozwiązywania ćwiczeń odpowiedź sprawdza się z tą zdefiniowaną w kursie przez autora. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie.

Premium Subscription

 • Take advantage of all our courses
 • Try it for 30 days free
 • Cancel any time you want
9.90 USD
monthly

Unlimited access

 • Make a single purchase
 • Learn without limits
 • Learn anywhere and anytime you want
Free
Single transaction
Start a free month Buy now

Try SuperMemo for 30 days free.

"The first month for free" is a one-time offer for new SuperMemo users. After 30 days your App Store account will be charged a fee of PLN 35.99. Your Premium subscription will be automatically renewed, unless you cancel it at least 24 hours before the end of the current payment period.To cancel your Premium subscription use your App Store account settings. If you've used the free month before, your App Store account will be charged immediately.

Premium Subscription

9.90 USD / monthly
 • Take advantage of all our courses
 • Try it for 30 days free
 • Cancel any time you want

Unlimited access

Free
 • Make a single purchase
 • Learn without limits
 • Learn anywhere and anytime you want